Ranczo w pakiecie

Ranczo Dolidki to fantastyczne miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Aby czas spędzony na Ranczu pozostawił wiele pięknych wspomnień, warto skorzystać z oferty pakietów wypoczynkowych.

Aby móc skorzystać z oferty Rancza Dolidki w atrakcyjnych cenach, warto zdecydować się na pakiety noclegów. Dzięki nim zarówno rodzinne wakacje, jak i wyjazdy okazjonalne staną się niezapomnianą ucieczką od cywilizacji. W przypadku braku dostępności w wybranym terminie prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie pomieścić więcej gości.

Ranczo w pakiecie

Dostępność: Cały rok

W myśl zasady „więcej = taniej” stworzyliśmy pakiet pobytowy dla każdego, dla rodzin z dziećmi, dla par, dla zawziętych wędkarzy oraz grzybiarzy ! 🙂

W pakiecie:

  • nocleg w wybranym przez państwa pokoju (cena za pokój liczona według cen obowiązujących w danym sezonie - wysoki/niski/święta)

  • śniadanie w formie bufetu (swojskie bułeczki, samorobne przetwory, dżemy oraz miody, tradycyjne „ranczowe naleśniki” z wiejskim twarogiem oraz jajecznica z ekologicznych jaj z własnego gospodarstwa)

  • serwowana dwudaniowa obiadokolacja z tradycyjnymi daniami kuchni polskiej

  • możliwość skorzystania ze wszystkich udogodnień znajdujących się na terenie agroturystyki oraz dodatków

  • słodki podarunek od gospodyni na drogę powrotną

Dodatkowe informacje:

Pakiet obowiązuje przy rezerwacji na minimum 4 doby

Przy wyborze pakietu RABAT -10% na wszystko!